Nieuwe veldindeling
Nieuwe ingang
HOME
NVC
NVC
ORGANISATIE
BESTUUR
COĆRDINATOREN NVC
COMMISSIES
SCHEIDSRECHTERS
VRIJWILLIGERS
VACATURES
PUBLICITEIT
DE CLUB
CLUB VAN 100
CONTACT
ERKEND LEERBEDRIJF
WEBSHOP Tenue / Training
PRIVACYVERKLARING
ALCOHOL REGLEMENT
STATUTEN EN REGLEMENTEN
VACATURES
OVER DE VOETBAL.NL APP
LIDMAATSCHAP
CONTRIBUTIE en KOSTEN
VERENIGINGSBIJDRAGE
UITLEG EN REGELS
VRIJWILLIGERSTAKEN
COMMISSIE FUNCTIES
LIDMAATSCHAP en AANMELDEN
BIJZONDER LIDMAATSCHAP
KLEDING NVC
OPZEGGEN LIDMAATSCHAP NVC
OVERSCHRIJVEN
TEAMS
TEAMS
TIPS VOOR TEAMLEIDERS
TEAM INDELINGEN 23-24
TRAININGEN
TRAININGSCHEMA
TRAINERS
FYSIOTHERAPIE
ARENA
G-VOETBAL
NVC G-1
NVC G-2
NVC G3
NVC JG1
PUPILLEN
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JUNIOREN
JO18-1
JO17-1
JO14-1
JO14-2
JO13-1
SENIOREN
NVC Vrouwen 18+ 1 - 7x7
NVC Vrouwen 30+ 1 - 7x7
NVC Mannen 45+ 1 - 7x7
NVC 1 zaterdag
NVC 2 zaterdag
NVC 3 zaterdag
NVC 4 zaterdag
NVC 45+ 1 zondag
TEAMINDELING
TOERNOOIEN
SPONSORING
SPONSORING
HOOFDSPONSOR
SPONSORS
SPONSORVERHALEN
FC UTRECHT PARTNERCLUB
HOME
NVC
+
NVC
ORGANISATIE
+
ORGANISATIE
BESTUUR
COĆRDINATOREN NVC
COMMISSIES
SCHEIDSRECHTERS
VRIJWILLIGERS
VACATURES
PUBLICITEIT
DE CLUB
CLUB VAN 100
+
CLUB VAN 100
CONTACT
ERKEND LEERBEDRIJF
WEBSHOP Tenue / Training
PRIVACYVERKLARING
ALCOHOL REGLEMENT
STATUTEN EN REGLEMENTEN
VACATURES
OVER DE VOETBAL.NL APP
LIDMAATSCHAP
+
CONTRIBUTIE en KOSTEN
VERENIGINGSBIJDRAGE
+
VERENIGINGSBIJDRAGE
UITLEG EN REGELS
VRIJWILLIGERSTAKEN
COMMISSIE FUNCTIES
LIDMAATSCHAP en AANMELDEN
BIJZONDER LIDMAATSCHAP
KLEDING NVC
OPZEGGEN LIDMAATSCHAP NVC
OVERSCHRIJVEN
TEAMS
+
TEAMS
TIPS VOOR TEAMLEIDERS
TEAM INDELINGEN 23-24
TRAININGEN
+
TRAININGEN
TRAININGSCHEMA
TRAINERS
FYSIOTHERAPIE
ARENA
G-VOETBAL
+
G-VOETBAL
NVC G-1
NVC G-2
NVC G3
NVC JG1
PUPILLEN
+
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO12-4
JO12-5
JO10-1
JO10-2
JO10-3
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-1
JO8-2
JO8-3
JUNIOREN
+
JO18-1
JO17-1
JO14-1
JO14-2
JO13-1
SENIOREN
+
NVC Vrouwen 18+ 1 - 7x7
NVC Vrouwen 30+ 1 - 7x7
NVC Mannen 45+ 1 - 7x7
NVC 1 zaterdag
NVC 2 zaterdag
NVC 3 zaterdag
NVC 4 zaterdag
NVC 45+ 1 zondag
TEAMINDELING
TOERNOOIEN
SPONSORING
+
HOOFDSPONSOR
SPONSORS
SPONSORVERHALEN
FC UTRECHT PARTNERCLUB
WEDSTRIJDPROGRAMMA
Programma
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Status
Accommodatie
Details
30 mrt. 09:30
NVC JO12-1 - NVC JO13-1
Te spelen
Sportpark Naarden
30 mrt. 09:30
NVC JO8-3 - BFC JO8
Te spelen
Sportpark Naarden
5 apr. 20:00
NVC 45+1 - Waterwijk asc 45+1
Te spelen
Sportpark Naarden
5 apr. 20:00
NVC VR18+1 - Buitenboys sc. VR18+1
Te spelen
Sportpark De Hoop
5 apr. 20:00
CJVV VR30+1 - NVC VR30+1
Te spelen
Sportpark Berestein
5 apr. 20:30
NVC VR30+1 - Amsvorde VR30+1
Te spelen
Sportpark Berestein
5 apr. 20:30
NVC VR18+1 - FC Weesp VR18+1
Te spelen
Sportpark De Hoop
5 apr. 21:00
Soest SO 45+1 - NVC 45+1
Te spelen
Sportpark Naarden
5 apr. 21:00
Eemdijk VR30+1 - NVC VR30+1
Te spelen
Sportpark Berestein
5 apr. 21:00
CTO '70 vv VR18+1 - NVC VR18+1
Te spelen
Sportpark De Hoop
5 apr. 21:30
NVC VR30+1 - Gooi 't sc VR30+1
Te spelen
Sportpark Berestein
5 apr. 22:00
NVC 45+1 - TOV 45+1
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 08:30
BFC JO14-3 - NVC JO14-1
Te spelen
Sportpark Meerweg
6 apr. 08:30
Eemnes JO10-5 - NVC JO10-3
Te spelen
Sportpark Eemnes
6 apr. 09:00
NVC JO8-3JM - AS'80 JO8-7
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 09:00
NVC JO8-1 - Swift JO8-1
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 09:00
NVC JO9-2 - Waterwijk asc JO9-6
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 09:30
SDO JO9-4 - NVC JO9-3
Te spelen
Sportpark De Kuil
6 apr. 09:30
SDO JO10-3 - NVC JO10-1
Te spelen
Sportpark De Kuil
6 apr. 10:00
NVC JO12-2 - Huizen JO12-2
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 10:00
NVC JO10-2 - BFC MO10-1
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 10:00
VVIJ JO12-1 - NVC JO12-1
Te spelen
Sportpark Groenvliet
6 apr. 10:30
Waterwijk asc JO8-5 - NVC JO8-2
Te spelen
Sportpark Rie Mastenbroek
6 apr. 11:00
NVC JO18-1 - Baarn sv JO18-1
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 11:00
NVC JO14-2 - Hooglanderveen JO14-5
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 11:15
NVC JO12-3 - Zuidvogels HSV De JO12-6
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 11:30
Buitenboys sc. G1 - NVC G1JM
Te spelen
Sportpark Polderkwartier
6 apr. 11:30
Buitenboys sc. JO9-3 - NVC JO9-1
Te spelen
Sportpark Polderkwartier
6 apr. 12:00
BZC'13 2 - NVC 3
Te spelen
Sportpark Loosdrecht
6 apr. 12:30
Hugo Boys G1JM - NVC G2JM
Te spelen
Hugo's Sportpark
6 apr. 13:00
NVC JG1JM - FC Uitgeest JG1
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 13:00
AS 80 JO12-9JM - NVC JO12-5
Te spelen
Sportpark Klein Brandt
6 apr. 13:30
NVC JO17-1 - UNO vv JO17-1
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 14:30
NVC G3JM - Patria G1JM
Te spelen
Sportpark Naarden
6 apr. 14:30
BZC'13 1 - NVC 1
Te spelen
Sportpark Loosdrecht
6 apr. 14:45
BFC JO13-5 - NVC JO13-1
Te spelen
Sportpark Meerweg
6 apr. 15:00
Victoria MO12-1 - NVC JO12-4
Te spelen
Sportpark Loosdrecht
6 apr. 16:15
BZC'13 3 - NVC 4
Te spelen
Sportpark Loosdrecht
7 apr. 11:00
Kennemers (de) 45+1 - NVC 45+1
Te spelen
Sportpark Adrichem
13 apr. 08:30
SDO JO8-3 - NVC JO8-3JM
Te spelen
Sportpark De Kuil
13 apr. 08:30
Sporting Almere JO9-1 - NVC JO9-2
Te spelen
Sportpark Fanny Bl Koen
13 apr. 09:00
NVC JO8-2 - BFC JO8-3
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 09:00
NVC JO9-3 - Huizen JO9-4
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 09:00
NVC JO9-1 - AS'80 JO9-4
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 09:25
BFC JO8-2 - NVC JO8-1
Te spelen
Sportpark Meerweg
13 apr. 09:40
Eemnes JO10-2 - NVC JO10-2
Te spelen
Sportpark Eemnes
13 apr. 10:00
NVC JO13-1 - Nederhorst vv JO13-1
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 10:00
NVC JO14-1 - Huizen JO14-2
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 10:00
NVC JO12-1 - DEV Doorn JO12-1
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 10:00
NVC JO10-3 - AS'80 JO10-6
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 10:00
Jong Hercules G1 - NVC G2JM
Te spelen
Sportpark Adrichem
13 apr. 11:00
NVC JO10-1 - Huizen JO10-2
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 11:15
NVC JO12-5 - SDO JO12-3
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 11:15
NVC JO12-4 - Spakenburg MO12-1
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 11:30
BFC JO14-4 - NVC JO14-2
Te spelen
Sportpark Meerweg
13 apr. 11:45
Koninklijke HFC G1 - NVC G1JM
Te spelen
Sportpark Koninklijke HFC
13 apr. 12:00
NVC 4 - Altius 5
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 12:00
NVC JG1JM - Only Friends JG2JM
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 12:00
Argon JO17-2 - NVC JO17-1
Te spelen
Sportpark Argon
13 apr. 12:30
Altius JO12-3 - NVC JO12-2
Te spelen
Sportpark Berestein
13 apr. 13:30
Robur et Velocitas JO18-2 - NVC JO18-1
Te spelen
Sportpark Kerschoten
13 apr. 13:30
Wasmeer JO12-4 - NVC JO12-3
Te spelen
Sportpark Anna's Hoeve
13 apr. 14:30
NVC 1 - DTA Fortius asv 1
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 14:30
NVC 3 - Sporting Almere 2
Te spelen
Sportpark Naarden
13 apr. 14:30
NVC G3JM - DESTO G1
Te spelen
Sportpark Naarden
14 apr. 12:00
SVIJ 45+1 - NVC 45+1
Te spelen
Sportpark Zeewijk vv SVIJ
16 apr. 20:00
NVC JO18-1 - Bilt De FC JO18-2
Te spelen
Sportpark Naarden
19 apr. 20:00
NVC VR18+1 - CTO '70 vv VR18+1
Te spelen
Sportpark Papelaan
19 apr. 20:00
Amsvorde VR30+1 - NVC VR30+1
Te spelen
Sportpark Naarden
19 apr. 20:30
NVC VR30+1 - Eemdijk VR30+1
Te spelen
Sportpark Naarden
19 apr. 20:30
NVC VR18+1 - Buitenboys sc. VR18+1
Te spelen
Sportpark Papelaan
19 apr. 20:30
TOV 45+1 - NVC 45+1
Te spelen
Sportpark Rie Mastenbroek
19 apr. 21:00
NVC 45+1 - Waterwijk asc 45+1
Te spelen
Sportpark Rie Mastenbroek
19 apr. 21:00
FC Weesp VR18+1 - NVC VR18+1
Te spelen
Sportpark Papelaan
19 apr. 21:30
CJVV VR30+1 - NVC VR30+1
Te spelen
Sportpark Naarden
19 apr. 22:00
NVC VR30+1 - Gooi 't sc VR30+1
Te spelen
Sportpark Naarden
19 apr. 22:30
Soest SO 45+1 - NVC 45+1
Te spelen
Sportpark Rie Mastenbroek
20 apr. 08:30
AS'80 JO9-5 - NVC JO9-2
Te spelen
Sportpark Klein Brandt
20 apr. 09:00
NVC JO8-1 - Hooglanderveen JO8-1
Te spelen
Sportpark Naarden
20 apr. 09:00
NVC JO8-3JM - Buitenboys sc. JO8-5
Te spelen
Sportpark Naarden
20 apr. 09:00
NVC JO9-1 - Waterwijk asc JO9-5
Te spelen
Sportpark Naarden
20 apr. 09:15
BVV '31 JO12-3 - NVC JO12-5
Te spelen
Sportpark Oostermeent
20 apr. 09:30
Wasmeer JO9-3 - NVC JO9-3
Te spelen
Sportpark Anna's Hoeve
20 apr. 09:35
Hercules JO8-1 - NVC JO8-2
Te spelen
Sportpark Voordorp
20 apr. 10:00
NVC JO14-2 - Laren 99 sv JO14-3
Te spelen
Sportpark Naarden
20 apr. 10:00
NVC JO10-3 - Zuidvogels HSV De JO10-6
Te spelen
Sportpark Naarden
20 apr. 10:00
Koninklijke HFC JG1 - NVC JG1JM
Te spelen
Sportpark Koninklijke HFC
20 apr. 10:00
BVV 31 JO10-2JM - NVC JO10-1
Te spelen
Sportpark Oostermeent
20 apr. 10:30
Meer De sv. G1 - NVC G2JM
Te spelen
Sportpark Drieburg
20 apr. 10:30
Almere FC JO14-2 - NVC JO14-1
Te spelen
Sportpark De Marken
20 apr. 11:00
NVC JO12-3 - Buitenboys sc. JO12-8
Te spelen
Sportpark Naarden
20 apr. 11:00
Jonathan JO12-2 - NVC JO12-1
Te spelen
Sportpark Achter 't Slot
20 apr. 11:00
BFC MO12-1 - NVC JO12-4
Te spelen
Sportpark Meerweg
20 apr. 11:40
Victoria JO10-7 - NVC JO10-2
Te spelen
Sportpark Loosdrecht
20 apr. 12:00
FC Uitgeest G1 - NVC G1JM
Te spelen
Sportpark De Koog
20 apr. 13:00
Victoria JO12-4 - NVC JO12-2
Te spelen
Sportpark Loosdrecht
20 apr. 13:30
NVC JO17-1 - Altius JO17-3
Te spelen
Sportpark Naarden
20 apr. 14:30
Meer De sv. 1 - NVC 1
Te spelen
Sportpark Drieburg
20 apr. 14:30
Nederhorst vv 4 - NVC 4
Te spelen
Meerzicht
21 apr. 10:30
NVC 45+1 - Schoten vv. 45+1
Te spelen
Sportpark Naarden