fb

Pilot trimvoetbal vrouwen volledig geslaagd!

We kunnen wel zeggen dat het een zéér geslaagde pilot is geweest. Verdeeld over woensdagmorgen (9.30-10.30u) en vrijdagavond (20-21u) hebben totaal 24 vrouwen aan de pilot meegedaan. Trainers Lucia de Groot en Mike Fernhout hebben vanaf begin mei een tiental trainingen gegeven en de feedback was unaniem positief.

Afgelopen vrijdag was er een afsluitingstoernooitje georganiseerd met na afloop een borrel met wat hapjes. Voorzitter Rob Snijders bedankte Lucia de Groot en Mike Fernhout én initiatiefneemster Judith de Groot voor hun inzet met een bos bloemen en fles wijn.


We gaan dus volgend jaar absoluut met het vrouwentrimvoetbal door. Wanneer we gaan beginnen, dat zullen we zsm communiceren. Wil jij ook eens meedoen? Stuur dan een mail naar: trimvoetbal@sv-nvc.nl. De kosten zullen zo rond de EUR 125 per seizoen bedragen.

 Alle berichten