fb

4e NVC 7x7 Vedette-toernooi weer groot succes

Voetbalvereniging NVC organiseerde afgelopen zaterdag voor de vierde opeenvolgende keer het 7x7 vedette-seniorentoernooi waaraan 100 spelers uit de gehele gemeente Gooise Meren aan mee deden.

Er werd  fanatiek en sportief gevoetbald en er hing een heerlijk ontspannen en gezellige sfeer. Toernooileider Michiel Tuin vertelt: “Bij NVC is er ruimte voor dit soort toernooien en we zijn dan ook heel blij dat het ook dit jaar zo succesvol is. Volgend jaar gaan we proberen om dit toernooi nóg groter te maken. Er is duidelijk vraag naar!”

Na het toernooi maakte Michiel Tuin bekend dat er voor de G-afdeling van NVC een bedrag van EUR 1.283 is opgehaald. Voorzitster NVC- G-afdeling Marlous van Grieken en enkele G-spelers kregen de cheque van toernooileider Tuijn overhandigd. Dank en hulde aan de organisatoren!


 Alle berichten