fb

Volg de leeuwinnen op het EK vrouwen 2017

Het EK vrouwen 2017 is voor Nederland goed begonnen, met een eindstand van 1-0 in de openingswedstrijd tegen Noorwegen. Judith (communicatie commissie NVC en moeder van Sophie en Juliette uit de JO13-1 en JO11-1) doet de komende weken verslag van de wedstrijden van onze leeuwinnen. Lees haar verslagen op: http://www.vrouwenvoetbalnieuws.nl/. Op deze website staat ook het verslag van de openingswedstrijd Nederland – Noorwegen.

Meer informatie over EK vrouwen 2017:
• Speelschema
• KNVB – EK vrouwen 2017 (met handige links naar o.a. Facebook en Twitter)
• EUFA WOMEN’S EURO 2017 (nieuws, speelsteden en kaartverkoop)

Wie daarnaast meer wil lezen over het leven van voetballende meiden en hun ambities, via de bril van een voetbalmeiden-moeder, kan terecht op soccertalk.nl.

 Alle berichten